Nikdo dnes nepochybuje o tom, že úroveň organizace různých firemních akcí a mítinků spoluvytváří image každé společnosti – jak dovnitř směrem k zaměstnancům, tak i k obchodním partnerům a veřejnosti. Proto si organizátoři na přípravě obchodních schůzek, školení, prezentací, workshopů, teambuildingů, ale i velkých konferencí a kongresů dávají záležet. A právě pro ně je tady nový portál konfi.cz, který jim hodně zjednoduší a urychlí práci.

Už nyní je zde výběr z více než šesti stovek vhodných prostor s potřebnými službami z celé republiky. A každý den přibývají další. Taková široká nabídka je zárukou, že si zde vyberou jak zájemci o kvalitní a diskrétní prostředí pro několik osob na obchodním jednání, tak pořadatelé velké mezinárodní konference nebo kongresu, které vyžadují opravdu široké zázemí.

Této variabilitě je přizpůsobeno i responzivní prostředí portálu. Hned v úvodu je formulář, kde můžete zadat ty nejdůležitější požadavky: místo a datum konání akce i počet účastníků. Jestli tedy pro kongres s několika stovkami účastníků budete chtít takovou reprezentativní lokalitu, jako je Praha, zjistíte ihned s dostatečným předstihem, jaké možnosti se v daném termínu nabízejí.

Pokud si budete chtít s výběrem ještě více pohrát, najdete zde Přehled oblíbených konferenčních prostor, které už zaujaly i jiné organizátory, nebo Oblíbená místa z celé České republiky, která jsou pro pohodlné vyhledávání rozčleněna na místa vhodná pro schůzky, workshopy, malé, střední či velké konference. Velkou výhodou jsou pečlivě zpracované detailní informace o každé destinaci. Při přípravě firemního teambuildingu vás budou kromě technického zázemí místnosti a kvality ubytování určitě zajímat možnosti sportovního vyžití a vybavení na místě, u velkých kongresů rozhoduje kapacita a úroveň ubytování, stravování, hlídané parkoviště nebo dostupnost veřejné dopravy.

Zárukou vysoce profesionálních služeb nového portálu konfi.cz je zastřešení společností ONLINE HOLDING s.r.o., která uvedla do života několik úspěšných portálů s příbuznou tématikou. Na ubytovací, turistické a rezervační služby se už řadu let specializují stránky Hotel.cz, Spa.cz a Hory.cz.