Bílé kopce pod azurovým nebem, odraz slunce na jiskřícím sněhu, dobrá parta v horském hotelu… tak nějak si asi představujeme ideální zimní dovolenou. Ale pozor, stejně lákavě může vypadat firemní akce, pokud si pro teambuilding vyberete prostředí českých hor!

Pro upevnění vztahů v pracovním kolektivu je pobyt uprostřed přírody naprosto ideální. Ať už budete program připravovat sami, nebo využijete služeb specializované firmy, krajina určená k rekreaci nabízí nepřeberné množství příležitostí pro prověření soudržnosti pracovního týmu i pro podpoření přirozené soutěživosti. Horská střediska nabízí profesionálně udržované lyžařské tratě a sjezdovky, skiparky, bobové dráhy, plochy pro bruslení a řadu dalších možností, které můžete zakomponovat do svého plánu.

Krásné a inspirující okolí, to je jen jedna část. Neméně důležitý je také výběr správného hotelu nebo penzionu. Kromě kvalitního ubytování a stravování budete jistě očekávat i další služby, jako dnes již téměř nezbytný wellness v mnoha rozmanitých podobách, půjčovnu sportovního náčiní i možnosti kolektivního vyžití v interiéru pro případ nepříznivého počasí.

A pochopitelně na prvním místě stojí výběr optimální místnosti pro teambuilding. K hlavním kritériím bude patřit dostatečná kapacita a vybavení pro předpokládaný počet účastníků, cena odpovídající vašemu rozpočtu, možnost využití v potřebném termínu, ale i nezbytné technické audiovizuální vybavení či wi-fi. Abyste tento nadlidský úkol nemuseli řešit sami, je vám k dispozici osvědčený vyhledávač Konfi.cz. Ten dokáže při výběru teambuildingové místnosti zohlednit i takové požadavky, jako je typ podlahy, přístup denního světla nebo naopak možnost zatemnění, klimatizaci, pódium nebo bezbariérový přístup a možnosti parkování. To vše během chvilky po zadání vašich kritérií počínaje volbou vaší oblíbené destinace.

A že jich není málo! Kotlina naší republiky je z velké části obklopena malebnými pohořími, ve kterých najdete to nejlepší místo pro váš firemní teambuilding nejen teď, kdy už je pokryl první letošní sníh, ale i v dalších ročních obdobích. Výběr je opravdu široký. Zadejte například na portálu Konfi.cz jako požadované místo Špindlerův Mlýn a dostanete k dalšímu výběru přes čtyři desítky možností!