Konfi.cz se ve středu 30. Května 2018 zúčastní v PVA EXPO PRAHA Letňany  veletrhu Event day 2018. A proč byste si tuto zajímavou akci neměli nechat ujít ani Vy?

Veletrh EVENT DAY se letos koná již po šesté a i letos bude k vidění pestrá nabídka služeb pro zajištění perfektního eventu. Na návštěvníky zde čeká prezentace firem z oboru gastronomie, cateringu, hotelového ubytování, kongresových prostorů, ale také technické novinky v oboru či zážitkové agentury s atrakcemi pro dospělé i děti.
Zajímavý bude veletrh především pro event managery a pořadatele nejrůznějších akcí, kteří zde kromě tipů a novinek z odvětví mohou nasbírat řadu zajímavých kontaktů.
Konfi.cz se na veletrhu bude prezentovat jako služba pro pohodlné rezervování konferenčních prostorů a školících místností. Služba usnadňuje práci zejména malým a středním podnikům, které často nemají dostatečné a reprezentativní prostory pro jednání s obchodními partnery. Na veletrhu budete mít možnost zjistit, jak jednoduchá rezervace s Konfi.cz je.
Přesvědčte se sami a navštivte veletrh Event Day 2018 v PVA EXPO PRAHA Letňany.
Pro více informací navštivte webové stránky www.eventday.cz a nezapomeňte se
zaregistrovat pro čestnou vstupenku.
Těšíme se na Vás 30. května 2018 po celý den,
Váš tým Konfi.cz